Kivételesen nemcsak tesztelhetett, hanem versenyezhetett is Keszthelyi Vivien a W Seriesben, és ha már így volt, pontot is szerzett Misanóban!

Az egy pontot érő 10. helyen ért célba Keszthelyi Vivien a W Series női Formulaa-3-as versenysorozat Misanóban rendezett hétvégéjén.

A 18 éves Keszthelyi ezzel az első versenyző lett a magyar autósport történetében, aki Ázsiában és Európában is pontot szerzett a nemzetközi F3-as kategóriában.

A debreceni születésű versenyző a W Series egyik hivatalos tesztpilótája, most azonban Misanóban teljes versenyhétvégét teljesíthetett, mert a mezőny egyik állandó pilótájának az orvosok nem engedélyezték a szereplését.

Keszthelyi az időmérőn a 11. rajtkockát szerezte meg a 19 fős mezőnyben, majd tizedikként ért célba.

A W Series július elején, Németországban, a Norisringen folytatódik.