Fantasztikus feltámadás az erdőben

Marty McCormack és Barney Mitchell nyerte a feltámasztott Roger Albert Clark Rally négynapos erdei versenyt.

A haja is kihullott a friss bajnok Márqueznek

A várakozásoknak megfelelően Marc Márquez a valenciai finálén megnyerte a MotoGP bajnoki trófeáját, ám a spanyol egyúttal azt is beismerte, az év során annyi stressz érte, hogy elkezdett hullani a haja.

MotoGP: Márquezt nem érdekli a futamgyőzelem

Kizárólag a világbajnoki cím megszerzése foglalkoztatja Marc Marquezt a MotoGP valenciai fináléján, amelyen a spanyolnak már az is elég, ha az első 11-ben végez. Elmondta, csupán a presztízs miatt nem fog megszakadni a futamgyőzelemért.

Mit ér az F2 konkrét F1-es jövőkép nélkül?

Fabio Leimer, a GP2 2012-es győztese szerint a Forma-2 jelenlegi formájában puszta pénzpazarlás, mert hiába ér el az ember kiemelkedő eredményeket, az sem jelent garanciát az F1-es előléptetésre. A svájci pilóta változásokat sürget.

VETERÁN F1-ES ÉRTÉKELŐ, 2. RÉSZ

Fantasztikus évadot hozott a veterán Formula-1-es bajnokság, hivatalos nevén a FIA Masters Historic Formula 1 Championship, amelynek az 1978 előtti kategóriáját Max Smith-Hilliard nyerte.