87 éves nyugdíjas nyerte a Peking-Párizs ralit

Szenzációs tettet hajtott végre Gerry Crown, aki 87 évesen harmadszor is megnyerte a 36 napon át tartó Peking-Párizs hosszú távú ralit. Az ausztrál nyugdíjas, elismerte kemények kellett harcolnia a szakaszokon.

Esések, 11. hely, 10. hely

Sebestyén Péter a 11. helyen ért célba a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának vasárnapi futamán, a Donington Parkban.

Marquez a tizediken

A címvédő spanyol Marc Marquez magabiztosan győzött a gyorsaságimotoros-világbajnokság elitkategóriája, a MotoGP vasárnapi futamán, a Német Nagydíjon.

Alonso a Toyotánál is nehéz eset volt

Egyre erősödnek azok a pletykák, melyek szerint Fernando Alonso azért nem folytatja WEC-programját, mert a Toyota vezetőségével is megromlott a viszonya. A csapatnál elismerték, néha paprikás volt a hangulat.

Bonyodalmak Szlovákiában

A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert az első futamon ötödik, a másodikon negyedik lett a gyorsasági kamion Eb Slovakiaringen zajló, idei harmadik versenyhétvégéjének szombati napján.